Privatträning

Salkanknytna tränare som vi rekommenderar för privatlektioner på klubbens anläggningar.

Gabriella Boboc gabriella.boboc@salk.se
Christer Dahl 070-775 33 01 christer.dahl@salk.se
Jenny Edner 070-777 01 05 jennyedner@gmail.com
Vincent Eriksson 070-796 93 26 vincent-eriksson@hotmail.com
Ola Höglund 0733-50 09 60 hoglund.ola@telia.com
Börje Johansson 0707-32 12 66 borje.johansson@salk.se
Joachim ”Pim-Pim” Johansson 0733-746 746 pimpim@pimpimacemanagement.com
Jessica Lehnhoff (lessons in English) 0725-753 675 jessica.lehnhoff@salk.se
Oscar Magnuson 076-627 81 12 oscar.magnuson@salk.se
Paul Malone 072-157 21 06 paul.malone@salk.se
Vicente O´Neill (även träning i padel och tennisfys) 072-230 16 67 vicente.oneill@salk.se
Ulf Stenbom 0707-308 554 ulf.stenbom@gmail.com
Nils Stenvall 0735-35 54 61 nils.stenvall@salk.se
Tenny Svensson 070-397 31 23 tennys@bredband.net
Vladimir Zabrodsky 0708-88 66 38 vladimir.zabrodsky@salk.se
Mathias Ångström Duarte 0769-31 52 82 mathias_ang@hotmail.com

 

Externa tränare på Salks anläggningar
Från och med höstterminen 2016 får endast tränare som ackrediterats av SALK bedriva verksamhet på klubbens anläggningar (tennishallen i Alvik och SALK Tennis Park i Riksby).
 
Vänligen kontakta Salks sportchef Johan Porsborn för mer information kring ackrediteringsprocessen.