Privatträning

Salkanknytna tränare som vi rekommenderar för privatlektioner på klubbens anläggningar.

Jacob Adaktusson 070-796 20 64 jacob@upsec.se
Christer Dahl 08-564 356 04 christer.dahl@salk.se
Jenny Edner 070-777 01 05 jenny.edner@salk.se
Vincent Eriksson 070-796 93 26 vincent-eriksson@hotmail.com
Christian Hjertquist 072-303 71 17 christian.hjertquist@salk.se
Ola Höglund 0733-50 09 60 hoglund.ola@telia.com
Börje Johansson 0707-32 12 66 borje.johansson@salk.se
Joachim ”Pim-Pim” Johansson 0733-746 746 pimpim@pimpimacemanagement.com
Leif Johansson 0731-448 655 leif@pimpimacemanagement.com
Vicente O´Neill (även padel och tennisfys)   vicente.oneill@salk.se
Ulf Stenbom 0707-308 554 ulf.stenbom@gmail.com
Nils Stenvall 0735-35 54 61 nils.stenvall@salk.se
Tenny Svensson 070-397 31 23 tennys@bredband.net
Richard Wernerhjelm 073-240 90 90 richard.wernerhjelm@icloud.com
Vladimir Zabrodsky 0708-88 66 38 vladimir.zabrodsky@salk.se
 
Externa tränare på Salks anläggningar
Från och med höstterminen 2016 får endast tränare som ackrediterats av SALK bedriva verksamhet på klubbens anläggningar (tennishallen i Alvik och SALK Tennis Park i Riksby).
 
Vänligen kontakta Salks sportchef Johan Porsborn för mer information kring ackrediteringsprocessen.